Aktualności

16.05.2022

Choć obecnie na półkach salonów optycznych królują oprawy metalowe w kolorze złotym, projektanci od Emilio Pucci nie boją się stawiać na tworzywo i wyraziste kolory. Ta marka, jak zwykle proponuje bardzo odważne i żywiołowe zestawienia barwne. Dużo jest akcentów różowych i fioletowy, ale zdarza się też i żółć i zieleń. Co istotne Emilio Pucci to nie tylko kolorystyka, ale i ekstrawaganckie kształty,które będą mocnym akcentem w wizerunku.  Oczywiście nie zapomniano też o fanach opraw metalowych, ale każda z nich ma jakiś smaczek kolorowy. Jeśli poszukujesz oryginalnych i wyjątkowych opraw Emilio Pucci jest zdecydowanie dla Ciebie.

 

 

 

17.03.2022


Nie ma nic ważniejszego od zdrowia i dobrego samopoczucia Twojego dziecka. To naturalne, że chcesz aby dobrze się rozwijało, było w dobrej kondycji i pełne energii. Jeśli zauważasz  niepokojące sygnały w zachowaniu dziecka, jak np. problemy z koncentracją w szkole, mrużenie oczu przy spoglądaniu na dal, czy brak entuzjazmu podczas ulubionych zabaw, nie ignoruj ich – mogą to być pierwsze sygnały miopii czyli krótkowzroczności. Niekontrolowana krótkowzroczność może doprowadzić do poważnych problemów ze wzrokiem w przyszłości. Wzrost wartości korekcyjnych o 1 dioptrię, zwiększa ryzyko wystąpienia chorób oczu o 58%. Nie lekceważ pierwszych symptomów krótkowzroczności. Umów dziecko na badanie wzroku u naszych specjalistów i upewnij się, że Twoje dziecko widzi świat najlepiej jak można.
Zapraszamy!

03.03.2022

Kolekcja Bellinger to dosłownie niepowtarzalne oprawy. Każda z nich zaskakuje oryginalnym kształtem i kolorystyką. Każda z nich ma to "coś".
Jeśli poszukujesz okularów, które Cię wyróżnią. Będą wyrazistym akcentem dla Twojego wizerunku, to zdecydowanie powinieneś przyjrzeć się najnowszej kolekcji Bellinger. W ostatnich latach na półkach salonów optycznych królowały metalowe oprawy w złocie. W tym sezonie coraz częściej powraca się do tworzywa i koloru. Czerń, czerwień, fiolety i błękity, a do tego odważne zestawienia. Bellinger w ciekawy sposób łączy złote oprawy z wielokolorowym tworzywem. Ponadto projektanci bawią się kształtem i przestrzenią. Okrągła oprawa-czemu nie, ale w metalowe obramowanie wmontowana jest soczewka na żyłkę, co nadaje efekt lekkości.
W parze z oryginalną stylistyką idzie doskonała jakość i dbałość o detale.
Ta kolekcja jest naprawdę warta uwagi.

08.11.2021

 

Tej jesieni wzbogaciliśmy naszą ofertę o bardzo dużo nowości. Myślę, że każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie. Jeśli ktoś poszukuje opraw z tworzywa o wyrazistej kolorystyce i odważnych kształtach powinien zerknąć na kolekcję Aigner, etniaBArcelona czy more&more. Jeśli jednak preferujecie tak popularne obecnie oprawy z metalu zdecydowanie nie będziecie zawiedzeni. Joop, Brendel, morgan, s.Oliver to tylko niektóre z marek, które wam proponujemy. Do niedawna przeważały wśród opraw metalowych złote i srebrne w okrągłych kształtach. Obecnie projektanci są coraz bardziej odważni, zarówno przy propozycjach koloru jak i kształtu. Oferta jest naprawdę zróżnicowana. Tą samą drogą poszli projektanci marki Jaguar-klasyka, coś w stylu retro, a może odważny kolor? Jest naprawdę w czym wybierać.
Zapraszamy!!!

 

 

 

  • Strona  1 z 3
  • >
  • >>

Okulary to nasza pasja

Żuchowscy, Bydgoski Zakład Optyczny - Aktualności

 

Nasze salony w Bydgoszczy

 

ul. Gdańska 11        tel. 52 322 19 51

ul. Dworcowa 12     tel. 52 366 08 45

Formularz kontaktowy

 

  • Żuchowscy, Bydgoski Zakład Optyczny - Facebook
  • Żuchowscy, Bydgoski Zakład Optyczny - Instagram
  • Żuchowscy, Bydgoski Zakład Optyczny - Twitter